ازدواج عاقلانه زندگی عاشقانه

اولین راه برای این کار شناخت دو جنس از همه

در این روستا خانم ها حداقل سه شوهر دارند (عکس)

جمعه 23 فروردین‌ماه سال 1392 12:07 نویسنده: سید آرش
در شمال هند در برخی روستاها همچون دهردون، خانواده های چند شوهری مرسوم است که فرزندان پسر در خانواده با ازدواج اولین برادر، به وی پیوسته و زندگی شان را با وی ادامه می دهند.گفته می شود پسران خانواده از این رو دست به این کار می زنند تا میراث پدریشان کمتر بین وراث تقسیم شده و شریک کمتری پیدا کند. به گزارش پارس ناز آن زن جوانی که در عکس می بینید خم رجا نام دارد و عروس پنج برادر است.از چهره های همه شش نفر تبسم میریزد ; یعنی ,ظاهراً خوشبخت می نمایند .
 
در این روستا خانم ها حداقل سه شوهر دارند (عکس)

نیکبختی در گمراهی ..رجای ۲۱ اولین بار با یک برادر هم خانه شد و پس از آن چهار برادر د یگر شوهر قانونی اش شده اند . در نتیجه طفلی به دنیا آمد و او را جی نام گذاشتند .اکنون رجا نمی داند ,که این فرزند از کدامی از برادران است .رجا در ابتدا گویا , شرم میداشته  است , ولی تدریجاً به پنج شوهری عادت کرده ,امروز خود را خوشبخت می شمارد !نکته جالب در این است که همه زنان در این روستا میزبان پنج همسر نیستند ، تنها رجا این طور است چراکه زنا دیگر نهایتاً سه همسر دارند.
 
رجا اولبار به همسری گدو ویرمه ۲۱ – ساله درآمد وبعد بیج ۳۲ –  ساله ,سان تر به سانتی رمه ۲۸ –  ساله ,پس به گاپل ۲۶ –  ساله و نهایت به دنیش ۱۸ –  ساله …مادر رجا سه شوهر دارد ,که هر۳ برادرند و او نمی داند ,که رجا از کدام شوهرش است .همچنین رجا خم نمی داند ,که پسر یک و نیم ساله اش جیjey از کدام همسرش است ,لاکن او همه پنج شوهرش را دوست میداشته است و همسرانش نیز به او مهر دارند ,زیرا هر یک پنج برادر برابر اظهار دارند ,که شاید پسر از او باشد !شاید این روستا را باید مکان حرام زاده ها بنامیم و تنها شکر می کنیم ,که دینمان اسلام است و ما را از این گمراهی و از این وحشیگری رهانیده  است.

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
ایمیل (پنهان میماند) :
وب/وبلاگ :
متن نظر :